Find what suits you best.

Jak działa biiugi?

Know-how i umiejętności powinny być dostępne dla wszystkich, bez względu na miejsce zamieszkania, ich kulturowe, ekonomiczne i polityczne pochodzenie lub wiek.

 

Zostań mentorem lub osobą mentorowaną i zarejestruj się biiugi. Stwórz nowy profil i korzystaj z biiugi, by uruchomić nowy projekt.

Celem biiugi jest łączenie osób z różnych środowisk, krajów i zawodów, aby dać im szansę na wymianę i rozwój nowych pomysłów i projektów.

Zostań mentorem – jako ekspert lub senior profesjonalista możesz oferować swoje usługi, doświadczenie lub umiejętności dla innych osób, tworząc profil na biiugi. Możesz wprowadzić wiele informacji o sobie dostępnych dla innych użytkowników, zdefiniować szczegółowe obszary zainteresowań oraz je opisać, jak również swoje doświadczenia zawodowe. Możesz wyszukiwać zainteresowanych podopiecznych i wspierać obiecujących użytkowników.

 

Szukasz wsparcia? - zostań podopiecznym (osoba mentorowaną). Biiugi oferuje profesjonalną platformę umożliwiającą znalezienie konkretnych partnerów do współpracy. Zdefiniuj obszar zainteresowań, w którym potrzebujesz wsparcia i opisz rodzaj współpracy, której szukasz.

Jako ekspert lub przyszły mentor będziesz miał szansę przeglądać inne profile i korzystać z funkcji wyszukiwania. Znajdź to, czego szukasz. Wyszukaj eksperta, mentora lub innej formy współpracy i sprawdź czy chcesz stać się uczestnikiem platformy.
  
Mentorzy i ich  podopieczni (osoby mentorowane) mogą kontaktować się ze sobą za pośrednictwem portalu i mogą tworzyć współpracę / zespoły zadaniowe, o ile wszyscy członkowie tego projektu zaakceptują warunki. Wszyscy użytkownicy biiugi powinni określić, czy chcą współpracować z innymi osobami czy też nie. Zasady działania i warunki kooperacji muszą być określone i uzgodnione bezpośrednio pomiędzy ekspertem i podopiecznym (osobą mentorowaną). Biiugi służy wyłącznie jako platforma do nawiązywania kontaktów i projektów, zgodnie z Ogólnymi Warunkami Użytkowania.

Jak działa biiugi?

Głównym celem biiugi jest rozwój współpracy specjalistów, instytucji i osób szukających ich wsparcia.

Zostań członkiem biiugi

Zarejestruj się i już dziś zostań członkiem społeczności Biiugi. Wybierz między członkostwem Podstawowym lub Premium...

Historia biiugi

Platforma wymiany wiedzy oraz wirtualny inkubator biiugii stanowią kluczową część międzynarodowego projektu Best Agers.