Find what suits you best.

Historie sukcesów

Neue Arbeitsfelder mit Freude entdecken.

 
Po przezwyciężeniu choroby, spędzał czas wśród przyjaciół i rodziny, miał czas na relaks, grę w golfa lub żeglarstwo. Ale czuł, że czegoś brakuje w jego życiu. Więc zaczął zastanawiać się nad swoim dotychczasowym życiem, osiągnięciami i tym co oznacza dla niego szczęście. "Jak chciałbym spędzić moją zawodową i prywatną przyszłość" - To jedno z najważniejszych pytań które sobie zadał.
 Pracował przez wiele lat w branży szkoleniowej. Był znakomitym trenerem i konsultantem w dziedzinie przedsiębiorczości. Ponadto, jednym z jego największych atutów jest umiejętność tworzenia sieci, które niejednokrotnie stanowiły wspaniałą podstawę do rozwoju współpracy pomiędzy przedsiębiorcami i firmami.
 Możliwość samodzielnego decydowania o tym kiedy, gdzie i z kim się spotyka była dla niego bardzo kusząca. Ten fakt, oraz to iż bycie pracownikiem zbyt często oznaczało narażenie się na konflikty interpersonalne lub między-działowe, w końcu doprowadziły go do decyzji o założeniu własnej firmy.
 Pan Billmann prowadzi własne przedsiębiorstwo od 2010 w Kilonii (Niemcy). Oferuje usługi związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej, takie jak opracowanie koncepcji biznesowej lub ocenę pomysłu biznesowego. Obejmują również pomoc dla przedsiębiorstw już istniejących, które mogą potrzebować wsparcia w dalszym rozwoju.
 Jego klientami są pracownicy naukowi, właściciele restauracji i wiele innych osób o różnym wieku i pochodzący z różnych środowisk. Zgodnie z jego doświadczeniem, zwłaszcza małe i średnie przedsiębiorstwa potrzebują profesjonalnego coachingu, ponieważ złożoność problematyki zakładania oraz zarządzania własnym przedsiębiorstwem stale rośnie ze względu na kwestie związane z regulacjami prawnymi i podatkowymi lub finansowymi, nie wspominając o konkurencji na rynku.
 Na pytanie, czym jest dla niego to przedsięwzięcie mówi, że raczej nie traktuje go jak pracy, ale bardziej jak satysfakcjonujące zadanie.

Jak działa biiugi?

Głównym celem biiugi jest rozwój współpracy specjalistów, instytucji i osób szukających ich wsparcia.

Zostań członkiem biiugi

Zarejestruj się i już dziś zostań członkiem społeczności Biiugi. Wybierz między członkostwem Podstawowym lub Premium...

Historia biiugi

Platforma wymiany wiedzy oraz wirtualny inkubator biiugii stanowią kluczową część międzynarodowego projektu Best Agers.